KONST / Litografier / Litografi 12916386
nr 1291 6386
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Litografi, Philip von Schantz (1928-1998). Signerad, numrerad 183/310, daterad 1957. Stilleben. Motivet: 33x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:57:17
20/11 21:20:53
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz